Dziś jest: czwartek 27 stycznia 2022 temp. dziś: oC
jutro: oC
Księga gości

 

Bankietyozdobnik-wstazka-prawa

Z wyjątkową starannością przygotowaliśmy salę konferencyjno – bankietową KAJAR jako klimatyzowane i pięknie urządzone miejsce na organizację wystawnych bankietów. Organizując tego typu przyjęcia uwzględnimy wszelkie Państwa życzenia i sugestie. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak nadać szyku i klasy serwowanym potrawom i dostosować menu do sztywnego harmonogramu imprezy. Do wyboru szwedzki stół bądź menu opracowane przez naszych szefów kuchni. Zespół pracowników KAJAR-u zadba o szczegóły, żeby każda impreza miała niezmącony przebieg i była niezapomniana.

 Zarezerwuj salę już teraz.

Cateringozdobnik-wstazka-prawa

KAJAR to gwarancja profesjonalnej obsługi imprez okolicznościowych. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i zamiłowaniu do tego co robimy. To daje Państwu pewność, że każda realizowana usługa związana z cateringiem będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystkie proponowane przez nas pomysły są sprawdzone i przygotowane na Państwa życzenie w odniesieniu do Waszych potrzeb. Prowadzimy catering w miejscu wskazanym przez Klienta oraz na podstawie własnej bazy lokalowej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbamy o właściwy dobór asortymentu z uwzględnieniem charakteru imprezy oraz budżetu.

Zarezerwuj salę już teraz.

Imprezy rodzinneozdobnik-wstazka-prawa

Zapraszamy do organizacji przyjęcia z okazji chrzcin, komunii, urodzin, imienin oraz rocznicy ślubu w sali konferencyjno-bankietowej KAJAR. To idealne miejsce na tego typu przyjęcia – urzeka niepowtarzalnym wnętrzem, eleganckim wystrojem, piękną zastawą oraz smaczną kuchnią i miłą, profesjonalną obsługą. Doskonale wiemy jak sprawić, aby ten wyjątkowy dzień, Państwa rodzina zapamiętała na zawsze. Z myślą o tym, by mogli Państwo przeżywać i dzielić te chwile razem z najbliższymi, oferujemy naszą pomoc w zakresie organizacji przyjęcia, wyręczając Państwa we wszystkich związanych z tym dniem obowiązkach. Sala konferencyjno – bankietowa KAJAR to szczególne miejsce, gdzie będą Państwo mogli miło spędzić ten wyjątkowy czas.

Zarezerwuj salę już teraz.

Imprezy firmoweozdobnik-wstazka-prawa

Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR to doskonałe miejsce na organizację imprez firmowych, szkoleń oraz konferencji. Oferta dla firm obejmuje spotkania wigilijne, jubileuszowe, bale, wystawy, prezentacje i spotkania biznesowe oraz inne w zależności od życzeń gości. Proponujemy indywidualny dobór menu, spośród szerokiej gamy dań kuchni polskiej. Zapewniamy elegancki wystrój sali, dostosowany do rodzaju uroczystości oraz obsługę na wysokim poziomie. Nasza wiedza i doświadczenie, gwarantują zorganizowanie każdego przyjęcia na najwyższym poziomie. Zarezerwuj salę już teraz.