Dziś jest: wtorek 24 maja 2022 temp. dziś:oC
jutro: oC
Księga gości

Sala konferencyjno-bankietowa „KAJAR” powstała dzięki realizacji projektu pt. „Podniesienie atrakcyjności turystycznej województwa podlaskiego poprzez stworzenie sali wielofunkcyjnej oraz punktu informacji turystycznej w celu realizacji założeń polityki biznesowej, kulturoznawczej i krajoznawczej” nr WND-RPPD.03.01.00-20-029/12 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3.1 „Rozwój atrakcyjności turystycznej regionu”.

Projekt zawierał elementy inwestycji związane z rozbudową, przebudową oraz dobudową piętra w związku z otwarciem sali wielofunkcyjnej z pokojem biznesowym oraz punktem gastronomicznym. Inwestycje te dotyczyły działań skupiających się na oryginalnym i funkcjonalnym wyposażeniu w środki trwałe. Zaopatrzono m.in. zaplecze kuchenne w profesjonalne urządzenia gastronomiczne, umożliwiające przygotowanie i serwowanie posiłków. Inwestycja umożliwiła uruchomienie nowej bazy turystyczno-gastronomicznej. Zbudowany w ramach projektu obiekt to piękna, elegancka sala konferencyjno-bankietowa z punktem informacji turystycznej.

Realizacja działań związanych z otwarciem punktu informacji turystycznej pozwoliła wprowadzić innowację produktową, a mianowicie nowatorskie na skalę przedsiębiorstwa i na skalę województwa podlaskiego audioprzewodniki z przeznaczeniem dla turystów zwiedzających obiekty w otwartej przestrzeni. (więcej w zakładce audioprzewodniki w części: informacja turystczna).

Natomiast realizacja działań związanych ze stworzeniem sali wielofunkcyjnej pozwoliła wprowadzić usługi z zakresu organizacji:

Wyposażenie sali zostało zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem funkcjonalności, estetyki i trwałości wykonania. Dzięki temu udało się nam udostępnić Państwu niepowtarzalną klimatyzowaną salę konferencyjno-bankietową wyposażoną w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz nowoczesny sprzęt medialny. Nowoczesne rozwiązania do prezentacji multimedialnych to dodatkowe elementy wpływające na podniesienie atrakcyjności i przydatności sali wielofunkcyjnej.

Koncepcja techniczno-technologiczna pozwoliła zastosować i wdrożyć rozwiązania podnoszące poziom innowacyjności świadczonych usług oraz uatrakcyjnić ofertę.

Całość projektu koncepcyjnie połączył nasz portal internetowy, dzięki któremu mają Państwo możliwość zapoznania się z ofertą firmy „KAJAR” poprzez: zdalną rezerwację terminów sali wielofunkcyjnej, obserwację dostępności terminów sali, rezerwację audioprzewodników, prezentację ośrodka dzięki bogatym opisom i galerii zdjęć.

Realizacja projektu pozwoliła wzmocnić nasze atuty jakimi są m.in.: doskonała kuchnia, piękne, estetyczne, funkcjonalne wnętrza, profesjonalna obsługa, doświadczenie i elastyczność przy organizacji imprez. To wszystko sprawi, że imprezy organizowane w naszej sali będą wyjątkowe i niezapomniane. Sprawdzone przepisy oraz nasze sekrety kulinarne zagwarantują udaną imprezę.

Serdecznie zapraszamy i mamy głęboką nadzieję, że osobista wizyta w naszym lokalu upewni Państwa, że to jest to czego szukacie !!!

Informacje o przeprowadzonych postępowaniach: Pobierz