Dziś jest: czwartek 27 stycznia 2022 temp. dziś: oC
jutro: oC
Księga gości

SALA KRYSZTAŁOWA – do 150 osóbozdobnik-wstazka-prawa

 

Sala kryształowa w naszym obiekcie to przestronne i klimatyzowane wnętrze o charakterze sali bankietowej pozwalającejna zorganizowanie różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych.Efektowne oświetlenie sprawi, że atmosfera imprezy stanie się wyjątkowa.Sala ta znajduje się na piętrze z przeznaczeniem do organizacji imprez do 150 osób.Sala jest wyposażona i urządzona w sposób nowoczesny z wykorzystaniem najnowszych technik oświetleniowych i multimedialnych. Jak sama nazwa sali wskazuje, swoim wystrojem nawiązuje do struktury i blasku kryształu.

Zarezerwuj salę już teraz.

Ustawienia stołów:

 

 

 

 


SALA KSIĘŻYCOWA – do 80 osóbozdobnik-wstazka-prawa

 

sala księżycowaSala księżycowa to sala bankietowa przeznaczona do organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez do 80 osób. Wyróżnia się świetlną aranżacją sufitu stanowiącego imitację nieba pełnego gwiazd. Nieziemski kawałek rozgwieżdżonego nieba sprawia, iż możemy się poczuć w niezwykle romantycznej atmosferze. Sala bankietowa utrzymana w eleganckim i nowoczesnym stylu, klimatyzowana wyposażona w nowoczesne nagłośnienie i kompozycje świateł.

Zarezerwuj salę już teraz.

Ustawienia stołów:

 

 

 

 

 


SALA DIAMENTOWA – do 50 osóbozdobnik-wstazka-prawa

 

diamentowa Sala diamentowa to sala bankietowa przeznaczona do organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez do 50 osób. Motywem przewodnim sali są  diamenty, które symbolizują elegancje, piękno oraz nutę luksusu. To niezwykle elegancka sala, której efekt aranżacyjny dodają diamentowe żyrandole.  Całość dopełnia subtelna gra świateł i barw nadająca niepowtarzalny charakter wnętrza sali.

Zarezerwuj salę już teraz.

Ustawienia stołów:

 

 

 

 

 


SALA RESTAURACYJNA – do 25 osóbozdobnik-wstazka-prawa

 

sala restauracyjnaSala restauracyjna to przestronne miejsce do organizacji kameralnych przyjęć do 25 osób. Sala w pełni wyposażona wraz z klimatyzacją. Ma bezpośrednie połączenie z barem, co stwarza dodatkowe możliwości jej wykorzystania. Sala znajduje się na parterze, posiada niezależne wejście z parkingu. Dzięki przeszklonej ścianie sala jest oświetlona zar:ówno światłem naturalnym jak i sztucznym.

Zarezerwuj salę już teraz.

Ustawienie stołów:

 

 

 

 

 


POKÓJ BIZNESOWY – do 14 osóbozdobnik-wstazka-prawa

Pokój biznesowy znajduje się na piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie sal bankietowych. Umożliwia organizację kameralnego spotkania biznesowe do 14 osób. Pokój wyposażony jest w telewizor i posiada stały dostęp do internetu. To doskonałe miejsce na organizację szkolenia dla małych grup.

Zarezerwuj salę już teraz.