Dziś jest: poniedziałek 16 wrzesień 2019 temp. dziś: oC
jutro: oC
Księga gości

Witamy na stronie Centrum Informacji Turystycznej w Kurianach k/Białegostoku. Punkt nasz jest zlokalizowany w Centrum Konferencyjno-Bankietowym przy drodze krajowej 19 w kierunku Białowieży. W miejscu, gdzie mieści się CIT można zjeść smaczny posiłek, uzyskać niezbędne informacje o regionie i zapoznać się z ofertami turystycznymi z ukierunkowaniem na miasto Białystok oraz gminę Zabłudów, Hajnówka i Białowieża.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turysty indywidualnego jako pierwsi w regionie proponujemy możliwość wypożyczenia audioprzewodników po Białymstoku i okolicy. Jest to pilotażowy projekt, który będziemy rozwijać w miarę zapotrzebowania turystów włączając w tą formę zwiedzania kolejne trasy wycieczkowe lub tematyczne.

To u nas możecie liczyć na fachową i kompleksową obsługę informacyjną. Dowiecie się Państwo gdzie w okolicy można zjeść, zapewnić sobie nocleg i co warto zwiedzić oraz gdzie wybrać się na wycieczkę rowerową.

Dla grup zorganizowanych proponujemy również usługi przewodnickie zapewniając doświadczonych przewodników miejskich i terenowych. Jeżeli czas i możliwości nie pozwolą wybrać się na wycieczkę, istnieje możliwość wysłuchania, „przewodnickich opowieści tematycznych”. Dla zdecydowanych i mniej zdecydowanych oferujemy również wydawnictwa w postaci map, folderów i przewodników w formie bezpłatnej i płatnej. W naszym punkcie są również do nabycia gadżety reklamowe i użytkowe nawiązujące do specyfiki regionu oraz dzieła lokalnych twórców ludowych.

Specyfika naszego regionu to brak dużego uprzemysłowienia i bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe. Walory naszego regionu w pełni zasługują na ich propagowanie i dlatego też zachęcamy turystów, aby odwiedzali piękną i przyjazną ziemię podlaską. Wobec tego w naszym Centrum Informacji Turystycznej zarówno turysta grupowy jak i indywidualny może liczyć na fachową i kompleksową obsługę. Obsługę Centrum prowadzi zespół pasjonatów turystyki i miłośników walorów rodzimego regionu.

Dodatkowym elementem atrakcyjności naszego punktu jest umożliwienie współtworzenia przez mieszkańców i turystów informacji, które znajdą się zarówno na stronie internetowej jak i w punkcie. To Wasze propozycje i oczekiwania będą uwzględniane w ramach działalności naszego CIT. Zaletą jest więc nasze otwarcie i pełna orientacja na klienta, jakim jest turysta zarówno taki, który trafi tu przypadkiem oraz ten który wizytę w naszym regionie zaplanuje z naszą pomocą.

 

Informacje o przeprowadzonych postępowaniach: Pobierz