Dziś jest: wtorek 22 styczeń 2019 temp. dziś: oC
jutro: oC
Księga gości

06.10.2017-08.10.2017

”POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny”

 ZWIEDZANIE CENTRUM BIAŁEGOSTOKU Z AUDIOPRZEWODNIKIEM ZA PÓŁ CENY

 Wakacje mogą trwać dłużej! Przedłużamy sezon wakacyjny!

Z tej okazji zapraszamy do wypożyczania audioprzewodników za pół ceny- niewielkich i wygodnych w obsłudze elektronicznych urządzeń, zastępujących tradycyjne – papierowe przewodniki. Dzięki audioprzewodnikom odwiedzający Białystok i okolice turyści mają możliwość zwiedzenia miasta we własnym tempie i według własnego harmonogramu dnia. Urządzenia te są proste w obsłudze i bardzo wygodne, wyposażone w słuchawki i smycz, co nie blokuje rąk.

za-pol-ceny

Proponujemy dwie trasy zwiedzania.

Dostępne wersje językowe: polski, angielski, rosyjski.

Zwiedzanie miasta z audioprzewodnikiem jest banalnie proste. Większość audycji uruchamia się automatycznie, gdy tylko turysta znajdzie się w pobliżu opisywanego obiektu lub miejsca. Wszystkie punkty zwiedzania są oznaczone na folderze w postaci pocztówkowej mapy z legendą, którą dołączamy do każdego wypożyczonego urządzenia.

Instrukcje i opisy nagrań w audioprzewodniku są tak nagrane, aby nie było możliwe przeoczenie któregoś z zabytków a nawet zboczenie z trasy. Zawierają również możliwość przerwania zwiedzania w każdym momencie (wstąpienie na kawę) i następnie kontynuowanie zwiedzania.

Audioprzewodnik zawiera godzinne nagranie, jednak zwiedzanie może trwać dłużej, jeżeli zdecydujemy się na wejścia do zalecanych obiektów na trasie.

Przy wypożyczeniu audioprzewodnika wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości (niezbędny do wypełnienia formularza). Pobierana jest także kaucja zwrotna w wysokości 100 zł.

cennik-bialystok

cennik-kuriany-bialowieza

regulamin-wypożyczenia-audioprzewodników

ZAPRASZAMY !!!

Kuriany 6, 15-588 Białystok

tel. 664 442 070/602 111 850

e-mail: cit@turystycznepodlasie.pl

 Facebook.com/citkuriany