Dziś jest: czwartek 17 październik 2019 temp. dziś: oC
jutro: oC
Księga gości

Firma KAJAR oprócz profesjonalnej działalności w zakresie gastronomii koncentruje również swoje wysiłki na promowaniu województwa podlaskiego i jego walorów przyrodniczych, materialnych i kulturowych poprzez działalność Centrum Informacji Turystycznej w Kurianach. Centrum Informacji Turystycznej posiada w swojej ofercie m.in. możliwość wypożyczenia audioprzewodników w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej. Audioprzewodnik to wygodna forma zwiedzania, skierowana głównie do turysty indywidualnego. Z myślą właśnie o turystach, którzy pragną zwiedzać w małym gronie, mamy do zaproponowania niesamowity spacer po centrum Białegostoku, zaś klientom zmotoryzowanym – proponujemy wycieczkę z Kurian do Białowieży.

Ofertę Centrum Informacji Turystycznej dopełniają wydawnictwa w postaci map, folderów i przewodników w formie bezpłatnej i płatnej. W naszym punkcie są również do nabycia gadżety reklamowe i użytkowe nawiązujące do specyfiki regionu.

W sezonie tj. od maja do końca września 2018 r. KAJAR otwiera stoisko z audioprzewodnikami i pamiątkami w Parku Planty przy bramie do ogrodów Pałacu Branickich. Dokładne dni i godziny otwarcia stoiska CIT będą na bieżąco aktualizowane na stronie www.kajar.eu/turystycznepodlasie w zakładce aktualne wydarzenia.

Wszystkich odwiedzających stolicę województwa podlaskiego oraz podróżujących do Białowieży zachęcamy do skorzystania z naszych audioprzewodników. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 604 442 070 lub 602 111 850. Czekamy na Was 🙂