Dziś jest: środa 10 sierpnia 2022 temp. dziś:oC
jutro: oC
Księga gości

Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to KAJAR jest idealnym do tego miejscem. W naszych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek z kawą i ciastem.

Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR tworzy doskonałą przestrzeń na spotkania towarzyskie oraz rozmowy biznesowe. Z myślą o naszych biznesowych klientach, stworzyliśmy w pełni wyposażone, przestronne i komfortowe sale szkoleniowe, w których organizujemy:

Konstrukcja techniczna obiektu daje możliwość regulacji pomieszczeń i dostosowania wielkości sali do potrzeb klientów. W ten sposób mogą Państwo zorganizować szkolenie na 50, 80 lub nawet 150 osób. W trakcie szkolenia organizowanego dla większej liczby osób istnieje możliwość przedstawiania prezentacji multimedialnej jednocześnie na dwóch ekranach projekcyjnych. Sala konferencyjno-bankietowa jest przestronna, klimatyzowana i została zaprojektowana w sposób nowoczesny z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Sala konferencyjno-bankietowa wyposażona jest w:

Ponadto dysponujemy pokojem biznesowym na spotkania biznesowe do 14 osób, który wyposażony jest w telewizor i posiada stały dostęp do internetu.

Zarezerwuj salę

 

Zapraszamy!!!